Digitrajni učitelj vabi na akcijo Ocvetličimo slovenske VIZ

»Digitrajna« semena medovitih divjih cvetlic bodo posejali otroci vrtca 20. maja 2024, ob 12. uri. Vabljeni.

20. maja obeležujemo svetovni dan čebel. Ob tej priložnosti največji projekt na področju usposabljanja zaposlenih v vzgoji in izobraževanju v Sloveniji Digitrajni učitelj vabi na uradni začetek vseslovenske akcije Ocvetličimo slovenske vzgojno-izobraževalne zavode.

Ozelenjevanje prostorov pomeni čistejši zrak, prijetnejše delovno in bivalno okolje in predstavlja pomemben vir naše hrane.

Projekt podpirata Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Evropska unija, vanj pa bo v naslednjih letih vključenih 20 tisoč slovenskih vzgojiteljev, učiteljev, predavateljev, zaposlenih v glasbenih šolah in drugih.

Pridružite se pri simbolnem začetku ocvetličenja VIZ

»Digitrajna« semena medovitih divjih cvetlic bodo posejali otroci vrtca Jelka v ponedeljek, 20. 5. 2024, ob 12.00 v Vrtcu Jelka, Enota Palčki (Lavričeva ulica 5a, Ljubljana).

Na dogodku boste novinarji s sogovorniki spoznali, kako so slovenski vzgojitelji in učitelji sprejeli projekt, zaradi katerega obiskujejo številna usposabljanja, kakšne načrte ima z njim ministrstvo, kako bodo spremembe projekta občutili šolarji in nad čim so najbolj navdušeni malčki v vrtcih.

Zaradi organizacije vas vljudno prosimo za predhodno potrditev/najavo udeležbe na e-naslov promocija@digitrajni.si.