Videokonferenčni dan SIRikt 2012

V okviru konference SIRikt 2012 bo v torek, 20. marca, organizirana že peta vseslovenska videokonferenca SIRikt – Videokonferenčni dan.

K sodelovanju vabimo predvsem učenke in učence ter dijakinje in dijake ob pomoči svojih mentorjev.

Razpisane teme so objavljene na spletni strani konference.

Več o vsebini konference, scenariju dogajanja, načinu prijave in tehničnih pogojih si lahko preberete na povezavi Videokonferenčni dan – razpis.

Vsaka šola se lahko prijavi s pomočjo spletnega obrazca najkasneje do 17. februarja 2012.

Celotno videokonferenčno dogajanje bodo lahko šole brez videokonferenčne opreme spremljale tudi pasivno preko spletnega brskalnika.