Povečanje kapacitete do točke skupnega priklopa v Celju

Danes smo zvišali kapaciteto optične povezave do točke skupnega priklopa na Poslovno komercialni šoli Celje. To bo pomenilo lažje in učinkovitejše delo za 13 članic, ki so v omrežje ARNES povezane preko te točke.

V skladu s potrebami in možnostmi omrežje ARNES stalno nadgrajujemo. V času hitrega razcveta aplikacij, ki prenašajo zvok in sliko v realnem času, je zadostna kapaciteta nujen pogoj za učinkovito delo. Članicam svetujemo, da nadgradijo povezave na optično tehnologijo, ki bo še vrsto let sledila potrebam zahtevnih aplikacij. O tem lahko dobite več informacij na naslovu svetovanje@arnes.si.

Na seznamu točk skupnega priklopa Arnesa preverite, če se lahko tudi v vašem kraju povežete preko zmogljive in zanesljive optične povezave.